Sağlamlar Sigorta | Antalya Uygun Trafik Sigortası
info@saglamlarsigorta.com.tr
0242 339 07 15 pbx

Işık Sigorta Satışta

Işık Sigorta Satışta

IŞIK SİGORTA A.Ş. SERMAYESİNDEKİ HİSSELERİN BİR KISMINA İLİŞKİN SATIŞ İLANI
Saray Mah. Dr. Adnan Büyükdeniz Cd. No: 8 B Blok Kat 2 34768 Ümraniye / İSTANBUL adresinde yerleşik Işık Sigorta Anonim Şirketi’nin sermayesinde bulunan hisselerin bir kısmı ihale şartnamesinde (Şartname) belirtilen kayıt ve şartlarla satışa çıkarılmıştır.

Işık Sigorta Anonim Sigorta Şirketi’nin 60.000.000 adet hisseden müteşekkil ortaklık yapısında mevcut olan 48.054.478 adet hissenin tamamı iş bu satış ilanına konu ihaleyle satışa sunulmaktadır.

Satışa sunulan hisselerin beheri için muhammen bedel 85 Kuruş (seksen beş kuruş) olarak belirlenmiş olup hisselerin tamamının satışı birlikte yapılacağı için muhammen bedel toplam 40.846.306 TL (kırk milyon sekiz yüz kırk altı bin üç yüz altı Türk Lirası) olarak dikkate alınacaktır.

ASYA EMEKLİLİK VE HAYAT A.Ş. SERMAYESİNDEKİ ASYA KATILIM BANKASI A.Ş.’YE AİT HİSSELERE İLİŞKİN SATIŞ İLANI
Saray Mah. Dr. Adnan Büyükdeniz Cad. No:10 Ümraniye – İstanbul adresinde yerleşik Asya Emeklilik ve Hayat Anonim Şirketi’nin (“Asya Emeklilik”) sermayesinde bulunan Asya Katılım Bankası Anonim Şirketi’ne ait hisseleri ihale şartnamesinde (Şartname) belirtilen kayıt ve şartlarla satışa çıkarılmıştır.

Asya Emeklilik ve Hayat A.Ş.’nin 30.000.000 adet hisseden müteşekkil ortaklık yapısında mevcut, Asya Katılım Bankası A.Ş.’ye ait olan 29.397.000 adet hissenin tamamı iş bu satış ilanına konu ihaleyle satışa sunulmaktadır.

Satışa sunulan hisselerin beheri için muhammen bedel 1,13 TL (bir lira on üç kuruş) olarak belirlenmiş olup, hisselerin tamamının satışı birlikte yapılacağı için muhammen bedel toplam 33.218.610 TL/ Krş (otuz üçmilyon iki yüz on sekiz bin altı yüz on Türk Lirası) olarak dikkate alınacaktır.

HIZLI İLETİŞİM

Sorun Ve Şikayetlerinizi Bize Hızlı Bir Şekilde Bildirin