Doğa Sigorta ikinci kez Gold ödülü aldı – Sigorta Medya

150 bin markanın, 7,5 milyon bireysel üyenin ve çok sayıda ziyaretçinin buluştuğu Türkiye’de müşteri memnuniyetini ölçen çözüm platformu Şikayetvar tarafından bu yıl 7’incisi düzenlenen A.C.E. Awards’ın A Segment Elementer Sigorta kategorisinde Gold ödül alan Doğa Sigorta geçen yıl da Gold ödül kazanmıştı.
Müşteri deneyimini en iyi yaşatan markaların ödüllerine kavuştuğu ve Çırağan Palace Kempinski’de gerçekleştirilen törende Doğa Sigorta adına ödülü Hasar Saha Denetim Lojistik Kasko ve Rücu Grup Müdürü Ümit Gültekin ve Müşteri İletişim Merkezi Müdür Yardımcısı Öznur Levent teslim aldı.
Müşteri İletişim Merkezi Müdürü Deniz Şentürk ve ekibinin çalışmaları sayesinde bu başarıya ulaşan Doğa Sigorta, firmaların şikayet verileri, pazar payları ve Şikayetvar tarafından düzenlenen yıllık 1,5 milyonun üzerinde anket temel alınarak hazırlanan Müşteri Deneyim Endeksi araştırması sonuçlarına göre müşteri deneyimindeki başarılı istikrarını sürdürerek bir kez daha Gold ödüle sahip oldu.
İnternet portalımızda yer alan tüm haber metini, resim ve benzeri içeriğin hakları Sigortamedya Yayıncılık A.Ş.’ye aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda, kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.
e-Mail Adresimiz: info@sigortamedia.com
© 2015 – 2020 Sigortamedya Yayın Grubu | Sigortamedya Yayıncılık A.Ş.

source