Kaskoda müşterilerin tercihi yine Mapfre Sigorta – Sigorta Medya

Mapfre Sigorta, bağımsız pazar araştırma şirketi IPSOS’un ülke genelinde 5.192 kasko müşterisinin katılımıyla gerçekleştirdiği NPS (Tavsiye Edilme Skoru) araştırmasında Net Tavsiye Skoru (NPS) sonuçlarına göre kasko müşterileri tarafından en çok tavsiye edilen şirketler arasında yer aldı. Kasko branşında en yakın rakibinin 7 puan ilerisinde olan MAPFRE Sigorta, sağlık branşında da geçen sene aynı döneme göre 3 puan yüksek değerlendirilerek güçlü konumunu sürdürdü. 
Mapfre Sigorta müşterileri, “İş Ortakları” ile “Hasar Yönetimi” alanlarında aldıkları hizmetten ötürü duydukları memnuniyeti belirtti. 
MAPFRE Sigorta’nın da müşteri deneyimindeki gelişimi yakından takip edebilmek ve gelişme alanlarını belirleyebilmek için yılda iki kez kasko ve sağlık branşlarında gerçekleştirdiği araştırmalarda kullandığı NPS yöntemi, müşteri deneyimi ölçümünde en çok kullanılan ve istatistiksel olarak şirket büyümesi ile arasında en çok korelasyon olan metrik olarak kabul ediliyor. 
İnternet portalımızda yer alan tüm haber metini, resim ve benzeri içeriğin hakları Sigortamedya Yayıncılık A.Ş.’ye aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda, kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.
e-Mail Adresimiz: info@sigortamedia.com
© 2015 – 2020 Sigortamedya Yayın Grubu | Sigortamedya Yayıncılık A.Ş.

source