Ethica Sigorta 5. yılını kutladı – Sigorta Medya

Ethica Sigorta; 5. kuruluş yıldönümünü 50 kişilik sınırlı bir katılımla düzenlediği çok özel bir davetle kutladı. Hibrit olarak düzenlediği davette gerçekleştirdiği canlı yayın ile binin üzerinde katılımcıya ulaştı.
Ethica Sigorta Kurucu Ortağı ve CEO’su H. Cemal Ererdi, Ethika Sigorta’nın 5 yıllık yolculuğunu anlattığı konuşmasında çalışanlarına seslenerek “Bugüne kadar bize verdiğiniz destekler için hepinize şükranlarımı sunuyorum. İnanıyorum ki önümüzdeki dönem Ethica Sigorta için her zamankinden daha parlak olacaktır” dedi.
Ethika Sigorta’nın gelecekte bir teknoloji şirketine dönüşerek rakiplerinden ayrışacağının mesajının verildiği etkinlikte “Dahasında biz varız” sloganının şekillendireceği hedeflere dikkat çekildi.  Ethika Sigorta çalışanlarının başarı hikayelerinin ödüllendirildiği gecede, Mahfi Eğilmez moderatörlüğünde, Türkiye ve dünya ekonomisindeki gelişmelerin sigorta sektörüne yansımalarının konuşulduğu bir panel gerçekleştirildi. Ethika Sigorta çalışanlarının sevgi, güven, gurur ve bağlılık kavramları çerçevesinde yarattıkları güç birliği geceye damgasını vurdu.
İnternet portalımızda yer alan tüm haber metini, resim ve benzeri içeriğin hakları Sigortamedya Yayıncılık A.Ş.’ye aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda, kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.
e-Mail Adresimiz: info@sigortamedia.com
© 2015 – 2020 Sigortamedya Yayın Grubu | Sigortamedya Yayıncılık A.Ş.

source