Ankara Sigorta Karadeniz Bölge Müdürlüğü Samsun'da açıldı – Sigorta Medya

Ankara Sigorta, Karadeniz Bölge Müdürlüğü’nü hizmete geçirdi. Samsun’da gerçekleşen açılışta konuşan Ankara Sigorta Genel Müdürü Vefa Murteza, “Sigorta sektörü gerçekten bir ivme içerisinde. Biz, işe başladığımızda geleceğin mesleği olarak görülüyordu. Geleceğin mesleği geldi. Geniş bir sektör ve içinde her türlü işletmeci var. Bu meslek gruplarında çeşitli kişiler görev alıyor. Geniş bir kitleye hizmet veriyoruz. Bölge yapılanmasına önem veriyoruz. Geçen sene bölge müdürlüğümüzü oluşturduk. Ancak pandemi döneminde açılış yapamadık. 100 acenteye hizmet veriyoruz. Acentelere dokunmak çok önemli” diye konuştu.
Samsun’da hizmet vermenin mutluluğunu yaşadıklarını kaydeden Ankara Sigorta Samsun Bölge Müdürü Uğur Bora Kumaşoğlu ise, Bölge Müdürlüğü olarak 17 ilden sorumlu olduklarını söyledi. Kumaşoğlu, “Şu anda 100 acenteye çıktık. Bölgede varlığı sürdürmek için çabalayacağız. Samsun’a geldiğimizden itibaren tüm yetkili oto bayilerle anlaşma yaptık. Müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için yola çıktık. Memleketime ait acentelerin bize katılmasıyla çok daha ilerilere gideceğimizi düşünüyorum” dedi.

İnternet portalımızda yer alan tüm haber metini, resim ve benzeri içeriğin hakları Sigortamedya Yayıncılık A.Ş.’ye aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda, kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.
e-Mail Adresimiz: info@sigortamedia.com
© 2015 – 2020 Sigortamedya Yayın Grubu | Sigortamedya Yayıncılık A.Ş.

source