Sağlamlar Sigorta > News > Uncategorized > Sigorta şirketlerimizin Corona salgını ile ilgili duyarlılığı ..!

Sigorta şirketlerimizin Corona salgını ile ilgili duyarlılığı ..!

Değerli Sigortalılarımız;

Sigorta sektöründe yer alan şirketlerin Covid-19 salgını ile ilgili Dünya Sağlık Örgütünün “Bu bir Pantemidir” tanımlaması sonrası maalesef sektörde var olan sağlık poliçelerinin tamamında Pandemi teminat dışıdır fakat;sektörümüzde yer alan şirketlerimiz konuya hassasiyetle ,özveri ile yaklaşmış ilk olarak Türk Nippon Sigorta ardından Allianz Sigorta ,Sompo Sigorta (11Mart ve öncesi düzenlenen poliçeler) Jestion ödemesi olarak mevcut yaşayan poliçelerinde ve düzenlenecek olan yeni iş poliçelerinde bu salgına karşı Jestion ödemesi gerçekleştireceklerini duyurmuşlardır .. Sektörde gelişmekte olan Sağlık Poliçeleri alanında önemli bir kazanım olarak değerlendireceğimiz çok hassas bir sorumluluk örneği için Tüm şirketlerimizi tebrik ve takdir ediyoruz .. Bu önemli bir kazanım ,büyük bir sosyal sorumluluk örneğidir .. Tekrar tekrar teşekkür ederiz ..

Şuan Özel sağlık ya da Tamamlayıcı Sağlık poliçesi olmayan her bir müşteri ağımıza ivedilikle bu ürüne biz ya da herhangi bir profesyonel dağıtım kanalından ürünü satın almalarını şiddetle öneriyoruz .. !

2020 senesinin gelişini kutladığımız gibi sanırım Ülke ve Dünya olarak gidişini daha bir coşku ile kutlayacağımıza eminiz..! Sağlıklı kalmak için #hayatevesığar , #evdekal ama tedbirimizi almak adına tüm yazımıza vakit ayırmış olan Sizlere #sağlıkpoliçesizkalma sesleniyoruz..;)

Lütfen Sağlıklı kalın..🙏

Hakan Sağlam