Sağlamlar Sigorta > News > Uncategorized > Gizlilik ve Web Kullanımı

Gizlilik ve Web Kullanımı

Gizlilik

Sağlamlar Sigorta ve Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti web sitesini ziyaret edenlerin gizliliğini korumayı ilke olarak benimsemiştir.
Sağlamlar Sigorta ve Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti, internet sitesini ziyaret eden kullanıcılarının kişisel bilgilerini, sadece sitede sunduğu hizmet ve işlemlerin gerçekleşmesi için kullanmaktadır.

Sağlamlar Sigorta ve Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti kişisel bilgilerinizi (yasal soruşturmalar ve mahkeme kararı hariç) tamamen gizli tutacak ve 3. kişi veya kuruluşlarla paylaşmayacaktır. Sağlamlar Sigorta ve Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti kullanıcıların site üzerinden bir başka web sitesine bir link aracılığı ile ulaşması halinde, diğer web sitelerinin gizlilik politikası ve uygulamasından sorumlu değildir.

Kullanıcılar kişisel bilgilerini ister şahsen, ister telefonla, ister internet üzerinden verirken her zaman risk bulunduğunu ve hiçbir teknoloji sisteminin tamamen güvenli “kurcalama” ya da “hacker-korumalı” olmadığını bilmelilerdir.

Kullanım Şartları

Güneş Sigorta A.Ş’ne ait www.saglamlarsigorta.com.tr sitesini kullanmadan önce lütfen aşağıdaki site kullanım şartlarını okuyunuz.
Sağlamlar Sigorta ve Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti internet sitesini ziyaret eden ve herhangi bir şekilde kullanan tüm ziyaretçiler bu sayfadaki şartlara uymayı kabul etmiş sayılacaktır.
Sağlamlar Sigorta ve Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti bu sayfada yer alan site kullanım şartlarında dilediği zaman önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkına sahiptir.
Bu sitenin içerdiği tüm bilgiler Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ile, ilgili uluslar arası telif hakkı kanunları ile hukuki koruma altındadır. Site içeriğinin izinsiz olarak topluca indirilmesi, kaydedilmesi, çoğaltılması, işlenmesi ve yayınlanması ve bunlara teşebbüs edilmesi yasaktır. Sağlamlar Sigorta ve Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti bu gibi faaliyetlerde bulunduğunu tespit ettiği kullanıcılar aleyhine yasal işlem başlatma hakkına sahiptir.
Siteyi ziyaret eden kullanıcılar siteyi sadece kişisel kullanım için ziyaret etme, görüntüleme hakkına ve yetkisine sahip olduklarını kabul ederler.
Sağlamlar Sigorta ve Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti, internet sitesinin kullanılmasından kaynaklanabilecek doğrudan veya dolaylı zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bu sitede yer alan bilgiler, kullanıcıları bilgilendirme amacı ile yayınlanmaktadır. Ürün teminatlarına ilişkin ayrıntılı bilgi için poliçenize ait genel ve özel şartları inceleyiniz.
Sitenin işlemez hale gelmesini, ciddi ölçüde yavaşlamasını veya yazılım ve donanım sistemlerinin zarar görmesini amaçlayan her türlü davranış ve işlem yasaktır.
Sağlamlar Sigorta ve Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti sitenin kullanıcılarına kesintisiz olarak veya belli bir şekilde hizmet vermeyi hiçbir şekilde taahhüt etmemektedir.
Sağlamlar Sigorta ve Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti internet sitesinde yer alan verilerde, hizmetlerde, ürün ve fiyatlarında önceden bildirimde bulunmaksızın her zaman değişiklik yapma hakkına sahiptir.
Sağlamlar Sigorta ve Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti tarafından site içerisinde, üçüncü şahıslara ait diğer internet sitelerine bağlantı yerleştirilmesi ve kullanıcılar tarafından da üçüncü şahıs sitelerine bağlanılması halinde, kullanıcılar ilgili sitenin kullanım koşullarına tabidir. Üçüncü şahıs sitelerinin kullanılmasından dolayı oluşacak zarardan Sağlamlar Sigorta ve Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti sorumlu tutulamaz.
Bu sayfada yer alan kullanım şartlarıyla ilgili olarak ortaya çıkabilecek tüm ihtilaflar Türk Hukukuna tabi olup, yetkili mahkeme İstanbul Mahkemeleridir.